Staršie žiačky I. trieda - hrací deň sobota 10.00 hod. Športová hala SZŠ
7.10.2017 |
Skalica A – Nové Mesto nad Váhom |
3:0, 1:3 |
------------------------------ |
|
Levice A – Skalica B |
3:0, 3:0 |
|
14.10.2017 |
Skalica B – Senica A |
0:3, 0:3 |
|
|
Skalica A – Púchov |
3:0, 3:0 |
|
21.10.2017 |
Levice B – Skalica A |
0:3, 0:3 |
|
|
Trnava – Skalica B |
3:0, 3:0 |
|
4.11.2017 |
Skalica B – Senica B |
0:3, 1:3 |
|
|
Skalica A – Levice A |
3:0, 3:0 |
|
11.11.2017 |
Senica A – Skalica A |
3:0, 3:2 |
|
|
Skalica B voľno |
|
|
25.11.2017 |
Skalica A - Trnava |
3:0, 3:0 |
|
|
Nové Mesto nad Váhom – Skalica B |
3:0, 3:0 |
|
2.12.2017 |
Senica B – Skalica A |
0:3, 1:3 |
|
|
Skalica B - Piešťany |
0:3, 0:3 |
|
16.12.2017 |
Skalica A voľno |
|
|
|
Nové Mesto nad Váhom – Skalica B |
|
|
13.1.2017 |
Skalica B – Skalica A |
|
|
27.1.2017 |
Skalica A – Piešťany |
|
|
|
Púchov – Skalica B |
|
|
10.2.2017 |
Nové Mesto nad Váhom – Skalica A |
|
|
|
Skalica B – Levice B |
|
|
Kadetky - hrací deň nedeľa - dvojzápas - 10.00 hod., 13.00 hod. - športová hala SZŠ
8.10.2017 |
Skalica - Trnava |
3:0, 3:0 |
15.10.2017 |
Piešťany - Skalica |
|
22.10.2017 |
Skalica - Senica |
|
5.11.2017 |
Trnava - Skalica |
1:3 |
12.11.2017 |
Skalica - Piešťany |
2:3, 3:1 |
19.11.2017 |
Senica - Skalica |
3:0, 3:2 |
Staršie žiačky II. trieda - hrací deň sobota - 10.00 hod. - domáce zápasy turnajovým spôsobom -športová hala SZŠ, telocvičňa ZŠ Mallého 2
7.10.2017 Nové Zámky |
Skalica C - Nové Zámky Skalica C - Nové Mesto nad Váhom Skalica C - Trnava B |
0:3 3:0 2:1 |
21.10.2017 Trnava |
Skalica C - Nové Zámky Skalica C - Nové Mesto nad Váhom Skalica C - Trnava B |
1:2 3:0 3:0 |
11.11.2017 Nové Mesto nad Váhom |
Skalica C - Nové Zámky Skalica C - Nové Mesto nad Váhom Skalica C - Trnava B |
0:3 3:0 3:0 |
2.12.2017 Skalica |
Skalica C - Nové Zámky Skalica C - Nové Mesto nad Váhom Skalica C - Trnava B |
0:3 3:0 3:0 |
Mladšie žiačky MIDI hrací deň nedeľa 10.00 hod.
domáce zápasy telocvičňa ZŠ Mallého Skalica turnajovým spôsobom
19.11.2017 ZŠ Mallého |
Skalica A – Myjava Skalica A – Senica Skalica A – Skalica B Skalica B – Myjava Skalica B - Senica Myjava - Senica |
2 : 0 (10, 9) 0 : 2 (-17,-16) 2 : 0 (8,10) 1 : 2 (-13, 19,-10) 0 : 2 (-9,-8) 0 : 2 (-9,-11) |
Telocvičňa ZŠ Mallého 2 |
10.12.2017 |
Turnaj v Myjave |
|
|
21.1.2018 |
Turnaj v Senici |
|
|
10.2.2018 ZŠ Mallého |
Skalica B – Myjava Skalica B – Senica Skalica B – Skalica A Skalica A – Senica Skalica A - Myjava |
|
Telocvičňa ZŠ Mallého 2 |
|
|
|
|
Mladšie žiačky MINI hrací deň sobota 10.00 hod.
domáce zápasy telocvičňa ZŠ Mallého Skalica turnajovým spôsobom
25.11.2017 |
Skalica C, D – turnaj v Leviciach Skalica C - Levice A Skalica C - Levice B Skalica C - COP Nitra Skalica C - Skalica D Skalica D - Levice A Skalica D - Levice B Skalica D - COP Nitra |
0:2 0:2 0:2 2:0 0:2 0:2 0:2 |
|
||
25.11.2017 ZŠ Mallého |
Skalica A – Púchov A Skalica B – Púchov B Skalica A – Skalica B Púchov A – Púchov B Skalica A – Púchov B Skalica B – Púchov A |
2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 |
Telovičňa ZŠ Mallého 2 |
||
27.1.2018 |
Skalica A, B - turnaj v Púchove |
|
|
||
27.1.2018 |
Skalica C, D – turnaj v Nitre |
|
|
||
3.3.2018 ZŠ Mallého |
Skalica B – Púchov B Skalica A – Púchov A Skalica A – Skalica B Púchov A – Púchov B Skalica A – Púchov B Skalica B – Púchov A |
|
Telocvičňa ZŠ Mallého 2 |
||
24.3.2018 |
Skalica A,B – turnaj v Púchove |
|
|
||
24.3.2018 ZŠ Mallého |
Skalica C – Levice A Skalica D – Nitra Levice B – Skalica C Nitra – Levice A Levice B – Skalica D Nitra – Skalica C Skalica D – Levice A Nitra – Levice B Levice A – Levice B Skalica C – Skalica D |
|
Telocvičňa ZŠ Mallého 2 |
||