Staršie žiačky: VK Palas Levice – VK INA Skalica 1:3 (-18,-8,20,-20) a 3:1 (13,23,-15,21)

Prvý zápas sme boli lepším tímom, keď sa nám darilo hlavne na podaní, ale

v druhom zápase sme do polovice druhého setu úplne odišli na prihrávke a na podaní

čo sa ukázalo v konečnom dôsledku ako rozhodujúce a zápas nakoniec prehrali.

Muži: VK Skalica - VK Nové mesto nad Váhom 0:3 (-10,-22,-21) a 3:1 (23,17,-22,20)

Muži po prvom zápase, kde sa úplne súperovi odovzdali hlavne v prvom sete, sa v druhom

zápase postavili na pevné nohy a boli lepším tímom a zaslúžene vyhrali nad favoritom.

Mladšie žiačky: VK INA Skalica – DVK Komárno 0:3 (-12,-14,-22) a 0:3 (-12,-12,-12)

Naše nádeje podali veľmi slabučký výkon a v obidvoch stretnutiach ťahali za

kratší koniec čo sa odrazilo aj na výsledkoch a poľahky prehrali, prvý krát v súťaži.

Kadetky: SVA Senica – VK INA Skalica 3:1 (-20,13,12,19) a 3:1 (21,23,-21,15)

Naše baby v Senici mohli pomýšlať na víťaztvo len vtedy , keď podajú kvalitný výkon

hlavne na prihrávke a na podaní. To sa nám aj z časti darilo, ale hlavne veľa zbabraných

koncoviek setov nás stálo lepší výsledok na to aby sme si odviezli nejaké body zo Senice.

Program ďaľších zápasov na najbližší víkend.

26.10.2013 odohrajú na zdravotníckej škole o 9.00h a 40 min naše staršie žiačky proti Komárnu.

26.10.2013 hrajú muži v Púchove o 11h a 40 min.

27.10.2013 kadetky na zdravotníckej škole o 10.00h a 40 min odohrajú zápasi proti COP Nitra.

27.10.2013 mladšie žiačky cestujú na zápasi do Piešťan o 10.00h a 40 min.